Jdi na obsah Jdi na menu
 


Test- Jaká kosmetika ti sedne?

3. 2. 2010


    

0-25
Přirozená péče
Jsi bystrá holka, které není vůbec fuk, jak se člověk chová k životnímu prostředí. Ty na to myslíš i v koupelně před zrcadlem. I proto by tvoje beauty produkty měly obsahovat přírodní složky, co nejmíň chemie a neměly by být v žádném případě testovány na zvířatech. Tou správnou kosmetickou řadou by pro tebe mohla být třeba Lavera.
30-55
Prověřená řada
Někdy je pro tebe těžké se rozhodnout, navíc nemáš ráda změny. Připadá ti taky zbytečné hazardovat s testováním nových produktů a doslova nést kůži na trh, když máš k dispozici prověřenou kosmetiku, o které víš, jak funguje a co od ní můžeš chtít. Není divu, že zůstáváš věrná řadám kosmetiky Nivea, která tě provází už od malička a neustále ti nabízí nějaká vylepšení. Věrnost nepatří jen k lásce...
60-80
Trendy kosmetika
Je jedno, jestli jde o módu nebo kosmetiku - ty musíš mít vždycky to, co právě letí, a být v každém případě trendy. I proto se na tebe obracejí kamarádky, když potřebují poradit s nějakou otázkou ohledně stylingu. Perfektní beauty řadou by pro tebe mohla být stále se měnící a na trendy reagující kosmetika od Body Basics, která tě zaujme na první pohled a po vyzkoušení i na ten druhý.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KosmetikaSlevy.cz

(Oriflame CZ, 16. 8. 2013 21:08)

Registrace nových členů Oriflame: http://www.kosmetikaslevy.cz/